سوالات متداول

در برخی از محیطهای کاری و سرمایه گذاری نرم افزارهای بازار پاسخگوی نیاز مشتری نخواهند بود؛ لذا شرکت های برنامه نویسی همانند سرفراز این نیاز بازار را بررسی و برطرف می سازند؛ زمانی با سرفراز ایما مهندسی آکام تماس بگیرید که مطمئن شده اید بازار نیاز فعلی شما را نمی تواند بر طرف کند؛ در قوانین سرفراز ایما مهندسی آکام محیط نرم افزار باید دارای بهترین امکانات و ناحیه ای کاربر پسند و شیک باشد و این مهم در صورتی به محقق می شود که افراد متخصص دارای سلیقه خوبی هم باشند؛ سرفراز تلاش می کند همواره محیط نرم افزارهای خود را چشمگیر نماید.

پیشنهادات شرکت برنامه نویسی سرفراز ایما مهندسی آکام به عنوان یکی از برترین شرکت های برنامه نویسی؛ در خصوص امنیت و راهکارهای نوین؛ تکنولوژی روز را به نرم افزار شما فرا می خواند؛ مثلا توکن ها یک دستگاه فیزیکی است که در اختیار کاربران مجاز قرار می‌گیرد تا به راحتی بتوانند برای استفاده از یک سیستم کامپیوتری هویت آن‌ها تشخیص داده شود؛ حال فرض کنید ورود به نرم افزار و برخی از دسترسی ها نیاز به این توکن داشته باشند و یا سیستم های تشخیص اثر انگشت با انجام عملیات پردازشی (که ترکیبی از الگوریتم های پیچیده پردازش تصویر می باشند) بر روی الگوهای اثر انگشت افرادی که مایل به دسترسی به اطلاعات هستند ، دسترسی های مجاز را کنترل می کنند. گزارش گیری های مدیریتی به صورت انواع نمودارهای live باشند و در کثری از ثانیه با متدهای روز گزارشات مختلف ساخته شوند و یا بارکد که مجموعه‌اى از میله‌ها یا خطوط سیاه رنگى است که معمولاً بر روى زمینه‌اى سفید چاپ ‌شده و از آن برای شناسایى یک کالا استفاده می‌شود و QR متشکل از ماتریکس‌های دوبعدی هستند؛ روی تمام محصولات و یا فرمها جهت صحت سنجی فرم و یا محصول می توان این بارکد ها را درج کرد.

دپارتمان آموزشی سرفراز ایما مهندسی آکام با هدف آموزش تخصصی و تربیت نیروی متخصص در علوم تحلیل و تولید نرم افزار به صورت خصوصی و دوره ایی با تعداد محدودی دانشجو فعال می باشد؛ اساتید سرفراز همگی کسانی هستند که خود برنامه نویس هستند و تجربه طولانی مدتی در تحلیل؛ اجرا و پشتیبانی پروژه های نرم افزاری داخلی و خارجی را دارند؛ مثلا در لایه سی شارپ مباحثی مثل شی ء گرایی، خاصیت ها، Generic، وراثت،آبجکتها،متدها،استفاده از Interface ها،عملگر ها و Cast ها و چند ریختی در شی گرایی؛ همچنین در ادامه ساخت صفحات وب با استفاده از ASP .NET ؛ کنترلهای مقدماتی وب از جمله Textbox,Hyperlink ,Button , ImageButton , Label , CheckBox را در محیط وب؛ استفاده از امکانات MasterPage,Theme,Skin در مدیریت گرافیک وب سایتها؛ مدیریت State ها شامل Application ,Cookies,Session,View State ها؛ مباحثی چون ساخت بانک اطلاعاتی ،ساخت جداول و آموزش شناسایی جداول مورد نیاز سیستم،ساخت و تنظیمات Relation ها ،دستورات SQL ، ساخت Stored Procedure ها و... مورد بحث و آموزش قرار خواهد گرفت.در بخش تجارت الکترونیک سرفراز ؛ تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد مشاوره می شود و راهی نوین جهت جذب درآمد الکترونیکی پدید خواهد آمد. https://edu.sarfarazco.com

شرکت سرفراز ایما مهندسی آکام جزو شرکت های فنی مهندسی - برنامه نویسی قدرتمند در راستای طراحی نرم افزار ، تولید نرم افزار ، برنامه نویسی اختصاصی و طراحی سایت فعالیت می نماید؛ همچنین بخش استخدام شرکت برنامه نویسی سرفراز به صورت دوره ایی اقدام به جذب فارغ التحصیلان ارشد دانشگاهی می نماید.

برنامه زمانی دقیق: در حالت کلی فرآیند کار مبتنی بر برنامه‌های از پیش تعیین شده است. برنامه‌ها به مرور زمان و با کسب تجربه شکل گرفته و تکمیل شده‌اند. با اتکا بر این برنامه‌ریزی‌های داخلی می‌توان اطمینان حاصل نمود که نحوه خدمت رسانی به مشتری با بهترین کیفیت ممکن انجام گرفته و باعث اتلاف وقت وی نمی‌گردد. تخصص: هدف همکاری با متخصصینی است که در کار خود تبحر دارند. سیستم جذب کارمند جدید که شامل آزمون آنلاین نیز می‌باشد بر مبنای تخصص آنها استوار شده است. تخصص خود به دو بخش تقسیم می‌شود: ۱) تبحر در درک مفاهیم و انجام پروژه؛ ۲) تسلط فرد در زمینه تخصصی مطلب مورد پروژه. بدیهی است که صرف مهارت یک فرد در پروه ها به معنای انجام پروژه ای تخصصی نیست و طبیعتا هر فرد فقط در زمینه‌های معدودی تخصص لازم را خواهد داشت. ما بر اساس دو مورد مذکور تخصص را دسته‌بندی نموده‌ایم و با آنها همکاری می‌نماییم. علاقه: یک فرد علاوه بر داشتن مهارت و تخصص باید علاقه‌مند به کاری باشد که انجام می‌دهد. برخی برنامه نویسی را گونه‌ای هنر می‌پندارند و برنامه نویس را هنرمند. ممکن است نوع برنامه و ترکیب‌های مختلفی از آنها برای انتقال یک مفهوم از نیاز مشتری به محیط اجرایی بکار گرفته‌ شوند. مطمئنا انتخاب بهترین نوع برنامه نویسی در رسایی و زیبایی و کیفیت و امنیت پروژه نیازمند نوعی هنر است و آن نیز ریشه در علاقه و خلاقیت دارد. در اولویت ما گردآوردی تیمی از علاقه‌‌مندان به زمینه های کاری شرکت است. ما یقین داریم که فقط کار مبتنی بر علاقه می‌تواند رضایت مشتری را جلب می‌نماید.

زیرا شرکت ما سابقه تولید با بهترین کیفیت برای کاربران محترم دارد و مراحل کار با وسعت وسیع را تجربه کرده است. زیرا شرکت ما در ابتدا به شما مشاوره تولید می دهد و بر اساس تجربه کهن خود آینده پروژه و ایده شما را ترسیم می کند. زیرا شرکت ما می تواند یک فرآیند دستی و پیچیده را به یک فرآیند دقیق نرم افزاری تبدیل نماید. زیرا در شرکت ما زمان زیادی صرف تحلیل و بررسی نرم افزار می شود و بعد از اطمینان کافی فرآیند تولید آغاز می گردد. زیرا شرکت ما به روزترین پیشنهادات امنیتی خود را در راستای تولید نرم افزار ارائه می کند.